Konsultacje online

Jeśli nie jesteś z Warszawy, gdzie stacjonuję (lub Łódź – bywam tam raz w miesiącu), to możemy się umówić na godzinną konsultację przez www.znanylekarz.pl (wystarczy przed konsultacją wejść na przesłany link, nie trzeba się nigdzie rejestrować. To jest podstawowe narzędzie do rozmowy video, jeśli wybierasz inne, poinformuj mnie o tym), lub SKYPE (użytkownik: ewatrusewicz ) lub WhatsApp albo przez telefon, gdzie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i doradzę jak zacząć z dietą, ćwiczeniami, motywacją oraz odpowiem na wiecznie nurtujące Cię pytania. Konsultacja trwa godzinę. Zapoznaj się z tym, co powinieneś przygotować TUTAJ (badania i dzienniczek) i jakie są zasady konsultacji (konsultacja online różni się od stacjonarnej jedynie brakiem badania składu ciała).

(W tej chwili część pacjentów nie ma możliwości wykonania badań laboratoryjnych, dlatego proszę o przygotowanie najświeższych z możliwych np. sprzed roku-dwóch i podesłanie ich na ewa@dietaifitness.pl )

Do ściągnięcia dziennik żywieniowy (z preferencjami smakowymi oraz treningami), który należy uzupełnić. PDF do wydruku jeśli jest wypełniany na kartce (należy zrobić zdjęcia wypełnionego), .DOC jeśli wypełniany na komputerze (proszę wysłać na maila):

Dziennik żywieniowyDOC  Dziennik żywieniowyPDF

CENA:  170 zl za pierwszą konsultację (1 godzina). Płatność z góry przelewem albo paypalem – ewa@dietaifitness.pl (płatność paypalem +5% do kwoty konsultacji). Opłata musi być zaksięgowana najpóźniej dzień przed konsultacją. DANE DO PRZELEWU znajdują się tutaj: http://www.dietaifitness.pl/kontakt 

Konsultacja kontrolna to koszt 130 zl i trwa 30 minut. Jeśli jednak będzie dużo pytań to proszę zarezerwować godzinną konsultację (koszt 170 zl).

 

Dieta/plan żywienia jest płatny dodatkowo (płatność z góry- przelewem, dane do przelewu TUTAJ.) Czas oczekiwania na plan żywienia to 5-10 dni roboczych. Proszę zapoznać się z tym, o co będę pytała w celu zbilansowania ewentualnego planu żywienia oraz jak on będzie wyglądał: DIETA

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.