_MG_0284

O mnie

Dietetyk z wykształcenia (studia magisterskie – Dietetyka kliniczna na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku ; Zdrowie Publiczne – Uniwersytet Szczeciński ; Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne – SGGW ; Coaching dietetyczny – UO. Uniwersytetu Warszawskiego) oraz przede wszystkim z powołania.

Autorka wielu publikacji w czasopismach specjalistycznych oraz popularnych (m.in. Food Forum, Vita, Rzeczpospolita, Avon kontra rak piersi, Polskie towarzyszenie Chorych na Hashimoto, Holmes Place).

Autorka wielu wykładów i szkoleń specjalistycznych (dla dietetyków) oraz szeroko dostępnych (m.in. Narodowy Kongres Dietetyczny, Congressus Medica, dla Mój Dietetyk, Holmes Place, Double Tree by Hilton, magazyn sportowy KIF, Polfa Łódź, Ladie’s Gym, Avon, Konwencja Fit Expo). Gość w audycjach radiowych i telewizyjnych (m.in. TVN, TVP2, TVN Meteo, WP, Polsat Cafe, Czwórka, Radio Kolor). Prowadzi stronę www.DietaiFitness.pl , na której publikuje artykuły z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

Jednym z jej najważniejszych obszarów zainteresowań są choroby autoimmunologiczne. Należy do Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto. Sama choruje na Hashimoto już wiele lat. Z własnego doświadczenia oraz osób, które prowadzi- pomaga zrozumieć chorobę i zmniejszyć objawy.

TUTAJ można zobaczyć niektóre certyfikaty

 

Sama choruję na chorobę Hashimoto (jest to autoimmunologiczny typ niedoczynności tarczycy), więc jeśli ktoś z Was jest chory na to samo, radzę doświadczeniem i pomocą. Da się żyć i nie tyć :) . Należę do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz do Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto.

psd

hashimoto

Prowadzę swoją praktykę – w Warszawie przyjmuję na Mokotowie -Ksawerów 3. Zapraszam do kontaktu (link)

Współpracuję również z Klinikami Ziemlewski w Warszawie oraz w Łodzi KLINIKI

 

_MG_0284

_MG_0303

_MG_0315* Zdjęcia z Kliniki Ziemlewski

mgr. Ewa Trusewicz, Dietetyk kliniczny, Dietcoach, Specjalista Promocji Zdrowia.

Zapraszam do kontaktu (link)

PS Dostaję bardzo dużo zapytań ze strony oraz Facebooka (www.facebook.com/dietaifitness ) z prośbą o porady dietetyczne. Jest mi bardzo miło, że ufacie mi na tyle, aby dzielić się swoimi problemami, niestety jestem jedyną osobą prowadzącą tą stronę oraz facebooka i instagram, więc udzielanie porad żywieniowych wszystkim jest dla mnie fizycznie niemożliwe. Możesz się skontaktować ze mną za pomocą maila ewa@dietaifitness.pl albo telefonicznie : 504 901 933 i umówić się na konsultację osobiście, telefoniczną lub przez skype (konsultacje i wizyty są płatne).
 

Dotychczasowa współpraca: KLIK

 

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.