_MG_0284

O mnie

Dietetyk kliniczny z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Z wykształcenia – Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku – studia magisterskie; Zdrowie Publiczne – Uniwersytet Szczeciński ; Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne – SGGW ; Coaching dietetyczny – UO. Uniwersytetu Warszawskiego) oraz przede wszystkim z powołania.

POMAGAM zmieniać nawyki żywieniowe w prosty sposób, bez spiny. Skutecznie leczę żywieniem. Wspieram dobrym słowem, nie oceniam :)

Doświadczenie (dietoterapia chorób oraz działalność edukacyjna na oddziałach szpitalnych) zdobywała między innymi W Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie (Klinika Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych), W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku (II Klinika Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej ; II Klinika Nefrologii z Oddziałem Leczenia Nadciśnienia Tętniczego i Pododdziałem Dializoterapii; Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych), W Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Kliniczynym w Białymstoku, w Szpitalu Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie (Klinika Pediatrii,  Nefrologii i Alergologii Dziecięcej), w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stargardzie, w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Stargardzie. 

Autorka wielu publikacji w czasopismach specjalistycznych oraz popularnych (m.in. Food Forum, Vita, Rzeczpospolita, Avon kontra rak piersi, Polskie towarzyszenie Chorych na Hashimoto, Holmes Place). Autorka książki „Co Ci leży na sercu” (można kupić np. w Empiku). Współautorka książki “Żywienie-Zdrowie-Edukacja” red. Mariusz Brodnicki, Tadeusz Łapian, Anna Jarmołowska, Katarzyna Semrau; Gdańsk – Kijów 2018.

Autorka książki „Co Ci leży na sercu. Dieta w chorobach układu krążenia”. Dostępna w empiku i wielu innych księgarniach w całej Polsce. Można kupić tutaj - KLIK

Zrzut ekranu 2022-06-23 132102

Autorka wielu wykładów i szkoleń specjalistycznych (dla dietetyków) oraz szeroko dostępnych (m.in. Narodowy Kongres Dietetyczny, Congressus Dietetica – Polskie Stowarzyszenie Dietetyków, dla Mój Dietetyk, Holmes Place, Double Tree by Hilton, magazyn sportowy KIF, Polfa Łódź, Ladie’s Gym, Avon, Konwencja Fit Expo, hotel Bonifacio).

Częsty gość w audycjach radiowych i programach telewizyjnych (m.in. TVN, TVN Style, TVP2, TVP1, TVN Meteo, WP, Polsat Cafe, Czwórka, Radio Kolor, Trójka, Radio RDC). Prowadzi stronę www.DietaiFitness.pl , na której publikuje artykuły z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej. 

Linki do niektórych nagrańKLIK

Jednym z jej najważniejszych obszarów zainteresowań są choroby autoimmunologiczne. Należy do Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto. Sama choruje na Hashimoto już wiele lat. Z własnego doświadczenia oraz osób, które prowadzi- pomaga zrozumieć chorobę i zmniejszyć objawy.

OPINIE (KLIK):

 

Zrzut ekranu 2022-06-23 131859

TUTAJ można zobaczyć niektóre certyfikaty

 

Sama choruję na chorobę Hashimoto (jest to autoimmunologiczny typ niedoczynności tarczycy), więc jeśli ktoś z Was jest chory na to samo, radzę doświadczeniem i pomocą. Da się żyć i nie tyć :) . Należę do Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto.

psd

hashimoto

Prowadzę swoją praktykę – w Warszawie przyjmuję na Mokotowie -Ksawerów 3. Zapraszam do kontaktu (link)

Współpracuję również z Klinikami Ziemlewski w Warszawie oraz w Łodzi KLINIKI

 

_MG_0284

_MG_0303

_MG_0315* Zdjęcia z Kliniki Ziemlewski

mgr Ewa Trusewicz, Dietetyk kliniczny, Dietcoach, Specjalista Promocji Zdrowia.

Zapraszam do kontaktu (link)

PS. Dostaję bardzo dużo zapytań ze strony oraz Facebooka (www.facebook.com/dietaifitness ) z prośbą o porady dietetyczne. Jest mi bardzo miło, że ufacie mi na tyle, aby dzielić się swoimi problemami, niestety jestem jedyną osobą prowadzącą tą stronę oraz facebooka i instagram, więc udzielanie porad żywieniowych wszystkim jest dla mnie fizycznie niemożliwe. Możesz się skontaktować ze mną za pomocą maila ewa@dietaifitness.pl albo telefonicznie : 504 901 933 i umówić się na konsultację osobiście, telefoniczną lub przez skype (konsultacje i wizyty są płatne).
 

Dotychczasowa współpraca: KLIK

 

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.