Konsultacje online

Jeśli nie jesteś z Warszawy, gdzie stacjonuję ( Łódź – bywam tam raz w miesiącu), to możemy się umówić na godzinną konsultację przez www.znanylekarz.pl (wystarczy przed konsultacją wejść na przesłany link, nie trzeba się nigdzie rejestrować. To jest podstawowe narzędzie do rozmowy video, jeśli wybierasz inne, poinformuj mnie o tym), lub SKYPE (użytkownik: ewatrusewicz ) lub WhatsApp albo przez telefon, gdzie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i doradzę jak zacząć z dietą, ćwiczeniami, motywacją oraz odpowiem na wiecznie nurtujące Cię pytania. Konsultacja trwa godzinę. Zapoznaj się z tym, co powinieneś przygotować TUTAJ (badania i dzienniczek).

(W tej chwili część pacjentów nie ma możliwości wykonania badań laboratoryjnych, dlatego proszę o przygotowanie najświeższych z możliwych np. sprzed roku-dwóch i podesłanie ich na ewa@dietaifitness.pl )

Do ściągnięcia dziennik żywieniowy (z preferencjami smakowymi oraz treningami), który należy uzupełnić. PDF do wydruku jeśli jest wypełniany na kartce, .DOC jeśli wypełniany na komputerze (proszę wysłać na maila):

Dziennik żywieniowyDOC  Dziennik żywieniowyPDF

CENA:  160 zl za pierwszą konsultację. Płatność z góry przelewem albo paypalem – ewa@dietaifitness.pl (najpóźniej dzień przed konsultacją przelew musi być zaksięgowany u mnie w banku). DANE DO PRZELEWU znajdują się tutaj: http://www.dietaifitness.pl/kontakt 

Konsultacja kontrolna to koszt 130 zl i trwa 30 minut. Jeśli jednak będzie dużo pytań to proszę zarezerwować godzinną konsultację (koszt 160 zl)

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.