Konsultacje online

Jeśli nie jesteś z Warszawy, gdzie stacjonuję (ewentualnie Szczecin albo Łódź – bywam tam czasami), to możemy się umówić na godzinną konsultację na SKYPE (użytkownik: ewatrusewicz ) lub WhatsApp, gdzie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i doradzę jak zacząć z dietą, ćwiczeniami, motywacją oraz odpowiem na wiecznie nurtujące Cię pytania. Konsultacja trwa godzinę. Zapoznaj się z tym, co powinieneś przygotować TUTAJ (badania i dzienniczek).

(W tej chwili większość pacjentów nie ma możliwości wykonania badań laboratoryjnych, dlatego proszę o przygotowanie najświeższych z możliwych np. sprzed roku-dwóch i podesłanie ich na ewa@dietaifitness.pl )

Do ściągnięcia dziennik żywieniowy (z preferencjami smakowymi oraz treningami), który należy uzupełnić. PDF do wydruku jeśli jest wypełniany na kartce, .DOC jeśli wypełniany na komputerze (proszę wysłać na maila):

Dziennik żywieniowyDOC  Dziennik żywieniowyPDF

CENA:  160 zl za pierwszą konsultację. Płatność z góry przelewem albo paypalem – ewa@dietaifitness.pl (najpóźniej dzień przed konsultacją). Dane do przelewu znajdują się tutaj: http://www.dietaifitness.pl/kontakt 

Konsultacja kontrolna to koszt 130 zl i trwa 30 minut. Jeśli jednak będzie dużo pytań to proszę zarezerwować godzinną konsultację (koszt 160 zl)

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.