gabinet2

Konsultacje dietetyczne

Pierwsza konsultacja to koszt 170zl i trwa ona godzinę (płatność tylko gotówką). Zbieram na niej cały potrzebny mi wywiad, interpretuję wyniki badań laboratoryjnych, oceniam zapotrzebowanie na kalorie i makroskładniki, oraz udzielam porady zgodnej z wynikami i jednostkami chorobowymi.  Pacjent dostaje również plan suplementacji, jeśli takowy będzie potrzebny. 

Konsultacja kontrolna to koszt 130zl i trwa 30 minut. Jeśli jednak jest bardzo dużo pytań – proszę zarezerwować konsultację pierwszą – godzinną. Na konsultacji kontrolnej oceniam efekty terapii, proponuję dalsze działania i plan suplementacji.

Przed wizytą proszę o spisanie minimum 4 dni żywienia, dobrze aby były tam też dni z weekendu (godziny oraz produkty ilościowo),  czyli np. śniadanie 2 kromki chleba z 2 plastrami szynki albo salami, pomidor – plaster, kawa pół na pół z mlekiem, cukierek, kotlet wieprzowy wielkości dłoni, owsianka (3 łyżki płatków, garść rodzinek, parę orzechów) itp. Rozpiskę taką można wysłać na maila albo spisywać na kartce.

Pytam o ewentualne treningi, o ulubione produkty/dania, jak i o te, które nie są mile widziane w przyszłej diecie (żywienie, nawet dietetyczne musi przede wszystkim smakować!). Na wizycie wykonuję pomiar składu ciała (tutaj informacje o tym jak się przygotować: KLIK), obwodów, oceniam dotychczasowy model jedzenia, tłumaczę co należy jeść, kiedy i jak. Podpowiem jak należy ćwiczyć i jak powinno wyglądać żywienie okołotreningowe. 

Na wizytę proszę zabrać ze sobą (a najlepiej podesłać wcześniej na maila ewa@dietaifitness.pl skany albo pdfy) wszelkie możliwe najnowsze badania (pogrubione są niezbędne)- najlepiej: mocz (środkowy strumień), morfologię, OB, glukozę na czczo, insulinę na czczo (jeśli jest nadwaga lub otyłość), TSH (Ft4, Ft3, anty TPO, anty TG, Trab jeśli nigdy nie były wykonywane albo bardzo dawno), cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy, AST, ALT, ferrytyna, kwas moczowy, witamina B12, elektrolity, kreatynina, witamina D (25OH) + badania związane z daną jednostką chorobową. Jeśli występuje  nadwaga proszę wykonać jeszcze insulinę na czczo, jeśli duża otyłość – dodatkowo HbA1c. Pogrubione badania są niezbędne (mogą być maksymalnie sprzed 3 miesięcy). 

(W tej chwili większość pacjentów nie ma możliwości wykonania badań laboratoryjnych, dlatego proszę o przygotowanie najświeższych z możliwych np. sprzed roku-dwóch i podesłanie ich na ewa@dietaifitness.pl )

Do ściągnięcia dziennik żywieniowy (z preferencjami smakowymi oraz treningami), który należy uzupełnić. Proszę się dobrze zastanowić nad tym, czego nie chcą Państwo w diecie, ponieważ nie ma później możliwości abym kompletnie zamieniała dania.

PDF do wydruku jeśli jest wypełniany na kartce, .DOC jeśli wypełniany na komputerze (proszę wysłać na maila):

Dziennik żywieniowyDOC    Dziennik żywieniowyPDF

 Dieta/plan żywienia jest płatny dodatkowo (może był płatny przelewem, dane do przelewu TUTAJ.) Czas oczekiwania na plan żywienia to 5-10 dni roboczych. Proszę zapoznać się z tym, o co będę pytała w celu zbilansowania ewentualnego planu żywienia oraz jak on będzie wyglądał: DIETA

Cennik oraz możliwość zapisania się znajduje się tutaj: http://www.znanylekarz.pl/

Płatność za konsultację – tylko gotówka. 

NOWE ZASADY EPIDEMIOLOGICZNE:

gabinet2

Niestawienie się lub nieodwołanie/ przeniesienie konsultacji w Warszawie później niż 48 godzin przed wizytą skutkuje płatnością o 25% większą za następną konsultację i obowiązkiem jej przedpłaty na konto przed wizytą. Działanie takie blokuje możliwość zapisania się innym pacjentom. Permanentne odwoływanie konsultacji później niż 24 godziny przed, będzie się wiązało z wielokrotnością 25% opłaty od ceny początkowej.

 

UWAGA: Wizyta w Łodzi jest możliwa tylko po przedpłacie za konsultację do max 3 dni po zrobieniu rezerwacji wizyty na znanylekarz.pl . Cena konsultacji to 170 zl (lub 130 zl -30 minutowa konsultacja kontrolna). Dane do przelewu znajdują się tutaj: http://www.dietaifitness.pl/kontakt . Jeśli wizyta nie zostanie opłacona, wówczas rezerwacja terminu konsultacji przepada. Jeśli rezerwacja terminu odbywa się 3 dni przed konsultacją (jeśli są wolne terminy), wówczas płatność odbywa się w gabinecie. Konsultację można odwołać do 7 dni przed wizytą, wówczas kwota zostanie zwrócona w 100%, jeśli termin będzie krótszy, wówczas zwracane jest 50% kwoty za konsultację, lub umawiamy się na konsultację online np. na skype. Jeśli odwołanie następuje później niż 24h przed wizytą (lub pacjent nie pojawia się na wizycie), wówczas nie jest możliwe zwrócenie kwoty. W Łodzi jestem raz w miesiącu (przyjeżdżam specjalnie z Warszawy) i jest duże zainteresowanie, zazwyczaj 100% wizyt jest zarezerwowanych, nie pojawienie się na wizycie blokuje zapisanie się innym pacjentom.

 

Możliwa jest również konsultacja online (skype lub telefon):  TUTAJ INFO wówczas płatność przelewem albo paypalem przed konsultacją. 

 

 

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.