Konsultacje dietetyczne

Pierwsza konsultacja to koszt 170zl i trwa ona godzinę (płatność tylko gotówką). Zbieram na niej cały potrzebny mi wywiad oraz udzielam porady zgodnej z badaniami i jednostkami chorobowymi.

Konsultacja kontrolna to koszt 130zl i trwa 30 minut. Jeśli jednak jest bardzo dużo pytań – proszę zarezerwować konsultację pierwszą – godzinną. 

Przed wizytą proszę o spisanie minimum 4 dni żywienia, dobrze aby były tam też dni z weekendu (godziny oraz produkty ilościowo),  czyli np. śniadanie 2 kromki chleba z 2 plastrami szynki albo salami, pomidor – plaster, kawa pół na pół z mlekiem, cukierek, kotlet wieprzowy wielkości dłoni, owsianka (3 łyżki płatków, garść rodzinek, parę orzechów) itp. Rozpiskę taką można wysłać na maila albo spisywać na kartce.

Pytam o ewentualne treningi, o ulubione produkty/dania, jak i o te, które nie są mile widziane w przyszłej diecie (żywienie, nawet dietetyczne musi przede wszystkim smakować!). Na wizycie wykonuję pomiar składu ciała, ciśnienia oraz obwodów, oceniam dotychczasowy model jedzenia, tłumaczę co należy jeść, kiedy i jak. Podpowiem jak należy ćwiczyć i jak powinno wyglądać żywienie okołotreningowe. 

Na wizytę proszę zabrać ze sobą (a najlepiej podesłać wcześniej na maila ewa@dietaifitness.pl skany albo pdfy) wszelkie możliwe najnowsze badania – najlepiej: mocz (środkowy strumień), morfologię, OB, glukozę na czczo, insulinę na czczo (jeśli jest nadwaga lub otyłość), TSH (Ft4, Ft3, anty TPO, anty TG, Trab jeśli nigdy nie były wykonywane albo bardzo dawno), cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy, AST, ALT, ferrytyna, kwas moczowy, witamina B12, elektrolity, kreatynina, witamina D (25OH) (ten parametr można zbadać na miejscu u mnie, więc proszę porównać sobie ceny, bo możliwe, w laboratorium, z którym współpracuję jest dużo taniej – więcej informacji: tutaj ),  + badania związane z daną jednostką chorobową. Jeśli występuje  nadwaga proszę wykonać jeszcze insulinę na czczo, jeśli duża otyłość – dodatkowo HbA1c. Pogrubione badania są niezbędne (mogą być maksymalnie sprzed 3 miesięcy). 

Do ściągnięcia dziennik żywieniowy (z preferencjami smakowymi oraz treningami), który należy uzupełnić. Proszę się dobrze zastanowić nad tym, czego nie chcą Państwo w diecie, ponieważ nie ma później możliwości abym kompletnie zamieniała dania.

PDF do wydruku jeśli jest wypełniany na kartce, .DOC jeśli wypełniany na komputerze (proszę wysłać na maila):

Dziennik żywieniowyDOC    Dziennik żywieniowyPDF

 Dieta/plan żywienia jest płatny dodatkowo (może był płatny przelewem, dane do przelewu TUTAJ.) Proszę zapoznać się z tym, o co będę pytała w celu zbilansowania ewentualnego planu żywienia oraz jak on będzie wyglądał: DIETA

Cennik oraz możliwość zapisania się znajduje się tutaj: http://www.znanylekarz.pl/

Płatność za konsultację – tylko gotówka. 

Nie stawienie się lub nie odwołanie konsultacji w Warszawie później niż 24 godziny przed wizytą skutkuje płatnością o 25% większą za następną konsultację i obowiązkiem jej przedpłaty na konto przed wizytą. Permanentne odwoływanie konsultacji później niż 24 godziny przed, będzie się wiązało z wielokrotnością 25% opłaty od ceny początkowej.

 

UWAGA: Wizyta w Łodzi jest możliwa tylko po przedpłacie za konsultację do max 3 dni po zrobieniu rezerwacji wizyty na znanylekarz.pl . Cena konsultacji to 170 zl (130 zl 30 minutowa konsultacja kontrolna). Dane do przelewu znajdują się tutaj: http://www.dietaifitness.pl/kontakt . Jeśli wizyta nie zostanie opłacona, wówczas rezerwacja terminu konsultacji przepada. Jeśli rezerwacja terminu odbywa się 3 dni przed konsultacją (jeśli są wolne terminy), wówczas płatność odbywa się w gabinecie. Konsultację można odwołać do 5 dni przed wizytą, wówczas kwota zostanie zwrócona w 100%, jeśli termin będzie krótszy, wówczas zwracane jest 50% kwoty za konsultację, lub umawiamy się na konsultację online np. na skype. Jeśli odwołanie następuje później niż 24h przed wizytą (lub pacjent nie pojawia się na wizycie), wówczas nie jest możliwe zwrócenie kwoty. W Łodzi jestem raz w miesiącu (przyjeżdżam specjalnie z Warszawy) i jest duże zainteresowanie, zazwyczaj 100% wizyt jest zarezerwowanych, nie pojawienie się na wizycie blokuje zapisanie się innym pacjentom.

 

Możliwa jest również konsultacja online (skype lub telefon):  TUTAJ INFO wówczas płatność przelewem albo paypalem przed konsultacją. 

 

 

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.