Konsultacje dietetyczne

Pierwsza konsultacja to koszt 160zl i trwa ona godzinę (płatność tylko gotówką). Zbieram na niej cały potrzebny mi wywiad oraz udzielam porady zgodnej z badaniami i jednostkami chorobowymi.

Przed wizytą proszę o spisanie minimum 4 dni żywienia, dobrze aby były tam też dni z weekendu (godziny oraz produkty ilościowo),  czyli np. śniadanie 2 kromki chleba z 2 plastrami szynki albo salami, pomidor – plaster, kawa pół na pół z mlekiem, cukierek, kotlet wieprzowy wielkości dłoni, owsianka (3 łyżki płatków, garść rodzinek, parę orzechów) itp. Rozpiskę taką można wysłać na maila albo spisywać na kartce.

Pytam o ewentualne treningi, o ulubione produkty/dania, jak i o te, które nie są mile widziane w przyszłej diecie (żywienie, nawet dietetyczne musi przede wszystkim smakować!). Na wizycie wykonuję pomiar składu ciała, ciśnienia oraz obwodów, oceniam dotychczasowy model jedzenia, tłumaczę co należy jeść, kiedy i jak. Podpowiem jak należy ćwiczyć i jak powinno wyglądać żywienie okołotreningowe. 

Na wizytę proszę zabrać ze sobą (a najlepiej podesłać wcześniej na maila ewa@dietaifitness.pl skany albo pdfy) wszelkie możliwe najnowsze badania – najlepiej: mocz (środkowy strumień), morfologię, OB, glukozę na czczo, insulinę na czczo (jeśli jest nadwaga lub otyłość), TSH (Ft4, Ft3, anty TPO, anty TG, Trab jeśli nigdy nie były wykonywane albo bardzo dawno), cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy, AST, ALT, ferrytyna, kwas moczowy, witamina B12, elektrolity, kreatynina, witamina D (25OH) (ten parametr można zbadać na miejscu u mnie, więc proszę porównać sobie ceny, bo możliwe, w laboratorium, z którym współpracuję jest dużo taniej – więcej informacji: tutaj ),  + badania związane z daną jednostką chorobową. Jeśli występuje  nadwaga proszę wykonać jeszcze insulinę na czczo, jeśli duża otyłość – dodatkowo HbA1c. Pogrubione badania są niezbędne. 

Do ściągnięcia dziennik żywieniowy (z preferencjami smakowymi oraz treningami), który należy uzupełnić. Proszę się dobrze zastanowić nad tym, czego nie chcą Państwo w diecie, ponieważ nie ma później możliwości abym kompletnie zamieniała dania.

PDF do wydruku jeśli jest wypełniany na kartce, .DOC jeśli wypełniany na komputerze (proszę wysłać na maila):

Dziennik żywieniowyDOC    Dziennik żywieniowyPDF

 Dieta/plan żywienia jest płatny dodatkowo.

Cennik oraz możliwość zapisania się znajduje się tutaj: http://www.znanylekarz.pl/

Płatność za konsultację – tylko gotówka. 

UWAGA: Wizyta w Łodzi jest możliwa tylko po przedpłacie za konsultacje do max 3 dni po zrobieniu rezerwacji wizyty na znanylekarz.pl . Dane do przelewu znajdują się tutaj: http://www.dietaifitness.pl/kontakt . Jeśli wizyta nie zostanie opłacona, wówczas rezerwacja terminu konsultacji przepada. Jeśli rezerwacja terminu odbywa się dzień przed konsultacją (jeśli są wolne terminy), wówczas płatność odbywa się w gabinecie. 

 

 

Możliwa jest również konsultacja online (skype lub telefon):  http://www.dietaifitness.pl/konsultacje-online  wówczas płatność przelewem albo paypalem przed konsultacją. 

 

 

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.