catering przykład3

Dieta/plan żywieniowy

Jeżeli interesuje Cię zindywidualizowana dieta, profesjonalna analiza składu ciała sprzętem „TANITA”, porada skrojona specjalnie dla Ciebie skontaktuj się ze mną mailem lub telefonicznie lub zapisz się w kalendarzu na Znanym Lekarzu. Każdy ma inne cele, nie tylko schudnięcie, przytycie, nabranie masy mięśniowej, odżywianie w czasie ciąży czy karmienia ale również choroby metabiliczne, jelitowe, żołądkowe, alergie, refluks, cukrzyca, celiakia, choroby autoimmunologiczne (Hashimoto, RZS, bielactwo…), niewydolność nerek i inne.  Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, ponieważ każdy jest inny. Dlatego też nie ma możliwości rozpisania planu żywieniowego bez konsultacji. 

Rozpisywany przeze mnie plan żywienia jest podzielony na tygodnie. Jest możliwość zamówienia planu na tydzień, dwa lub cztery. Każdy posiłek i każdy dzień jest przeze mnie bilansowany pod względem makroskładników (białka, tłuszcze, węglowodany) oraz witamin i minerałów (dietę bilansuję przy użyciu profesjonalnego oprogramowania dla dietetyków, dzięki któremu wiem czy osiągnęłam już pożądaną przeze mnie ilość np. wapnia czy kwasu foliowego). 

Każda dieta jest bilansowana indywidualnie na podstawie zebranego wywiadu, wyników badań oraz preferencji – ilość posiłków, wielkość, wykluczenia ze względu na smak oraz choroby. Zawsze proszę o spisanie tego, co dany pacjent nie lubi jeść (proszę się dobrze zastanowić nad tym, czego nie chcą Państwo w diecie, ponieważ nie ma później możliwości abym kompletnie zamieniała dania) lub to, na co jest uczulony, aby na pewno nie znalazło się w planie żywienia (dieta ma być smaczna i zdrowa!). Dieta jest dodatkowo przygotowana pod styl życia pacjenta zakładając to:

- czy gotowanie ma być codziennie, czy raz na dwa dni,

- kolacje w formie dań czy raczej kanapek/sałatek,

- czy posiłki mają być jak najprostsze czy jednak kulinarnie możemy trochę „popłynąć” :),

- czy pacjent lubi koktajle,

- czy chce zdrowe słodycze,

- czy śniadanie je w domu czy w pracy.

Także nigdy nie ma dwóch takich samych diet, ponieważ jest to po prostu niemożliwe :)

Dieta jest z przepisami oraz dołączony jest spis zakupów na każdy tydzień, co zdecydowanie ułatwia planowanie.

Zbilansowaną dietę wysyłam razem z zaleceniami w pdf na maila 2-3 dni po jej opłaceniu w umówionym czasie (czas oczekiwania ok 5-10 dni roboczych). Jest również możliwość aby dieta była dostępna w aplikacji na telefon, gdzie można osobno zobaczyć każdy dzień, przepisy i zakupy (dieta dostępna jest przez okres jej trwania czyli np. dieta na 2 tygodnie jest w systemie przed 2 tygodnie).

Cennik oraz możliwość zapisania się znajduje się tutaj: http://www.znanylekarz.pl (można też napisać maila, zaproponuję jakiś termin i wpiszę do kalendarza)

Załączam kilka przykładów/wycinków z plików diety (jest możliwość zamówienia planu wylistowanymi z makroskładnikami lub bez:

Dieta-przykład-1

Dieta przykład 3

Dieta-przykład-2

 

Copyrights © 2014 www.dietaifitness.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.